Ciekawy pomysł na podziękowania dla gości z okazji wesela

Dzień wesela jest niezmiernie ważnym momentem w życiu, dlatego należałoby go upamiętnić. Przekazanie młodym małżonkom niepospolitego prezentu jest perfekcyjnym pomysłem.

Wesele podziękowania

Drewniane serce wykonane z wielką pasją uwydatnia niesamowitość tej okazji, a równolegle daje szansę na przekazanie przyjemnych słów. Motyw kwiatów czy motyla dodają wdzięku, a nietypowa forma sprawia, że jest to ściśle mówiąc innowacyjny upominek. Taki niesłychanie trwały i długowieczny podarek przywoła na twarzy młodej pary uśmiech, radość, a także miłe uczucia. Continue reading „Ciekawy pomysł na podziękowania dla gości z okazji wesela”

Organizacja urodzin – ciekawe podziękowania dla gości

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć podziękowań tworzonych z myślą o gościach przybywających celebrować pierwsze urodziny potomka. Przygotowywane przez na propozycje to odpowiedni wybór, albowiem będą bezpośrednio kojarzyć się z roczkiem maleństwa, wywołując te najpiękniejsze wspomnienia. To właśnie dzięki naszym drewnianym dekoracjom jest to bezproblemowe do zrealizowania. Dodana do nich personalizacja, przełoży się na ich unikalność.

Sprzedaż podziękowań

Wystarczy jedynie podesłać nam imię dziecka oraz datę urodzin, a my dokładnie naniesiemy je na pamiątkę. Co znacznie więcej, można też wybrać dowolny motyw z przedstawianych. Continue reading „Organizacja urodzin – ciekawe podziękowania dla gości”

Polski sklep z podziękowaniami dla gości z okazji komunii

Pierwsza Komunia Święta to szczególny dzień w życiu każdego dziecka, warto by był do perfekcji dopracowany. Podziękowania na komunię, które przygotowaliśmy zezwolą wyodrębnić wdzięczność rodziców względem przybyłych gości. Postawiliśmy na motyw gołębicy bądź też serduszka oraz możliwość personalizacji, co pasuje do charakteru uroczystości i akcentuje jej wyjątkowość.

Wzory podziękowań dla gości

Co znacznie więcej, oferowane przez nas podziękowania mają w sobie magnes, to naturalnie dzięki czemu sprawdzą się również jako drewniana pamiątka, jak oraz spełnią praktyczną funkcję. Continue reading „Polski sklep z podziękowaniami dla gości z okazji komunii”

Ślubne podziękowania dla gości – różne, ładne wzory

Dla każdej Młodej Pary, która poszukuje oryginalnego sposobu na powiedzenie swoim gościom „dziękuję” – mamy coś szczególnego! Nie zniknie po paru dniach jak pospolite ciastka weselne, ale zostanie jako pamiątka przez długi czas. Wolno wybrać czy woli się podziękowanie w formie gołębia lub serca.

Wesele podziękowania

Gdy do tego dojdzie personalizacja oraz grafika – będzie znakomicie! Wasi Goście docenią także fakt, iż z tyłu pamiątki znajduje się magnes. Dzięki temu wspomnienie ślubu będzie także praktycznym gadżetem na lodówkę. Continue reading „Ślubne podziękowania dla gości – różne, ładne wzory”

Tanie i ładne podziękowania dla gości z okazji chrztu

Ozdobne podziękowania dla gości dopełnią uroczystego charakteru chrztu dziecka. To propozycja dekoracyjna i praktyczna zarazem, bo sprawdzi się nie jedynie jako pamiątka, ale też magnes. Opisujemy podziękowania na chrzest w kształcie drewnianego gołąbka bądź serca z personalizacją.

Zakup podziękowań dla gości

Wszystkie nasze zaproszenia konstruowane są z najwyższą precyzją z prawidłowo wyselekcjonowanego drewna, żeby posiadać całkowitą gwarancję, że na ich widok goście się wzruszą, by później dumnie umieścić je w swojej kuchni. To ciekawa rzecz w dobrej cenie! Continue reading „Tanie i ładne podziękowania dla gości z okazji chrztu”

Podziękowania dla gości – zawieszki

Święto pierwszego roku życia dziecka potrzebuje nadzwyczajnej oprawy. Jeżeli pragniecie podziękować przybyłym na imprezę gościom – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze oczekiwania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to użyteczny podarunek, który wywoła uśmiech na twarzach gości i będzie stanowić najlepszą pamiątkę z pierwszej imprezy urodzinowej naszego malucha.

Takie podziękowanie dla gości na pewno na długo zostanie w ich pamięci. Aby nadać podarunkowi jeszcze bardziej gustowny ton, do magnesu dodana jest koperta w wybrany odcieniu – różowym, niebieskim lub szarym.

urodziny

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Grawerowane serduszka jako podziękowanie

Podziękowania dla gości to miły sposób na zaakcentowanie obecności rodziny oraz bliskich oraz okazanie wdzięczności za wspólne świętowanie dnia chrztu. Oferowane podziękowanie dla gości w formie magnesu w kształcie serca to niezwykle czarująca pamiątka, która na pewno sprawi gościom dużą radość oraz będzie przypominać o mile spędzonym dniu.

Jeśli wyszukują Państwo trwałych, personalizowanych pamiątek w formie podziękowania dla gości na chrzest – przedstawiane magnesy z osobistą dedykacją z pewnością Państwa zainteresują. Do każdego magnesu dorzucamy też elegancką kopertę dostępną w trzech kolorach – szarym, niebieskim lub ewentualnie różowym.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Podziękowania dla gości z okazji komunii

Każde dziecko pragnie, by jego Pierwsza Komunia była dniem udanym, unikatowym i pełnym miłych wspomnień. W trakcie uroczystości należałoby pamiętać nie tylko o gwieździe tego dnia, ale również o przybywających gościach. Pragną Państwo podziękować rodzinie oraz znajomym za przybycie na uroczystość? Personalizowane, drewniane podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu to gustowny, unikalny oraz miły sposób.

Takie podziękowanie dla gości to imponujący sposób na zademonstrowanie, jak są dla nas ważni – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to unikalny, przydatny i równocześnie prosty upominek, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy przybyłych gości. Do każdego magnesu dodajemy kopertę dostępną w trzech odcieniach do wyboru – szarym, różowym oraz niebieskim.

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl