Winietki i podziękowania dla gości na wesele i ślub

Dzień ślubu oraz przyjęcia ślubnego to niezwykle ważna okazja, stąd też warto zadbać o to, by takie momenty zostały zapamiętane nie tylko przez nowożeńców, lecz także wszelkich gości.

Tanie winietki

Obdarowanie wszystkich winietkami, które przekazują wdzięczność za towarzyszenie w tym dniu to porządny pomysł. Wykonane z drewna podziękowania wyglądają schludnie oraz estetycznie na stołach, a na dodatek goście otrzymują interesującą pamiątkę. Kształt serca i spersonalizowany grawer umożliwiają przekazanie podziękowań, a także podkreślają wyjątkowość tej uroczystości. Continue reading „Winietki i podziękowania dla gości na wesele i ślub”

Ślubne i weselne winietki z drewna – dużo, ładnych wzorów

Wesele to uroczystość, która z jednej strony jest ogromnie podniosła, a z drugiej daje możliwość udanej i hucznej zabawy z najbliższymi. Warto dbać, aby na ślubnych stołach obecne były schludne oraz oryginalne winietki dla gości, które są zarówno kultową dekoracją jak i pamiątką dla wezwanych osób.

Wesele eleganckie podziękowania

Darząc nimi wszystkich zaproszonych można sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzach bliskich. Wykonane są z drewna na kształt serca, a usytuowany na nich dowolny grawer ma możliwość przekazać słowa podziękowania za przyjazd. Continue reading „Ślubne i weselne winietki z drewna – dużo, ładnych wzorów”

Niezwykłe podziękowania dla gości

W czasie wesela świętuje się radość pary młodej. W trakcie uroczystości młodzi dziękują także swoim rodzicom. Nowym, acz niezwykle sympatycznym zwyczajem stają się też podziękowania dla przybyłych gości weselnych – również te słowne i te, które przewidują wręczanie drobnych podarków na zakończenie uroczystości. Podziękowania dla gości na ślub to prosty, ale równocześnie wyjątkowy sposób na okazanie wdzięczności oraz sprawienie ogromnej radości wszystkim przybyłym na uroczystości weselne. Personalizowane podziękowanie dla gości w formie drewnianych magnesów zostaną w pamięci na długo, zawsze wywołując przychylne emocje.

Proponowane przez nas podziękowania dla gości to trwałe gadżety wykonane z drewna, na które jesteśmy w stanie nanieść dowolny tekst. Podana cena obejmuje gotowy do przekazania magnes i dekoracyjną kopertę (do wyboru trzy kolory: różowy, szary lub też niebieski) – serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

wesele

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Podziękowania dla gości weselnych

Zawsze staramy się by nasz ślub był wyjątkowy, niesamowity i pełen wrażeń, dlatego właśnie fotografia ślubna  powinna być także mądrze wybrana. Selekcje często prowadzimy już na długo przed własnym ślubem, oglądając zdjęcia znajomych i słuchając ich relacji ze współpracy z poszczególnymi fotografami.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Powinniśmy pamiętać, że fotograf na wesele powinien poza oczywiście perfekcyjnymi umiejętnościami technicznymi posiadać wyczucie chwili i oczywiście delikatność, która pozwoli mu nie narzucać się z obiektywem tylko po prostu „łapać” poszczególne chwile bez naszego większego udziału. Właśnie taki fotograf na wesele jest dla nas najcenniejszy, bo wówczas fotografia ślubna ma tę słynną klasę.  Continue reading „Podziękowania dla gości weselnych”