Retro i boho zaproszenia dla gości – pierwsza komunia

Oryginalne oraz gustowne zaproszenia na komunię świętą. Dzięki wysokiej klasy surowcom użytym do produkcji, zdołaliśmy stworzyć zaproszenia trwałe i niezmiernie estetyczne.

Ręcznie wykonane zaproszenia

Prezentowane typy zawiadomień różnią się barwą tasiemki oraz motywem ukazanym pod nią. Dzięki zamocowaniu elementów dekoracyjnych na taśmie dystansowej, zaproszenie na komunię wywołuje poczucie trójwymiarowego rękodzieła. Tak dobrej jakości zawiadomienia o komunii, za tak korzystną cenę trudno jest znaleźć, toteż nakłaniamy do skorzystania z naszej propozycji. Continue reading „Retro i boho zaproszenia dla gości – pierwsza komunia”

Komunia w stylu retro – piękne zaproszenia dla gości

Niezwykle skromne oraz pełne uroku zawiadomienia na komunię dziewczynki albo chłopca. Do stworzenia opisywanego w tekście zawiadomienia na komunię, użyto między innymi zdobionego, matowego papieru. W zależności czy do pierwszej komunii świętej idzie dziewczynka lub chłopiec, model tego zawiadomienia będzie się nieco różnił.

Różne zaproszenia na komunię

Dominująca różowa kolorystyka oraz sylwetka modlącej się dziewczynki, to charakterystyczne cechy szablonu zawiadomienia na komunię dziecka płci żeńskiej. Wzór na komunię chłopca to przede wszystkim kolorystyka błękitna, oraz wycięta sylwetka klęczącego chłopca w środkowej części zaproszenia. Continue reading „Komunia w stylu retro – piękne zaproszenia dla gości”

Eleganckie i stylowe zaproszenia dla gości – komunia

Prosty design prezentowanego zawiadomienia to dla kupujących szukających nieskomplikowanych rozwiązań najlepsza forma zawiadomienia o zbliżającej się pierwszej komunii świętej dziecka. Hostia umiejscowiona w środkowej części strony tytułowej wskazuje na to, że zawiadomienie tyczyć się będzie udziału w pierwszej komunii świętej dziecka.

Sklep z zaproszeniami komunia

Zastosowany tutaj specjalny papier ozdobny dostarcza miły dla oka i dotyku efekt, co jest niesłychanie ważne przy wręczaniu osobom zaproszonym takiego dokumentu. Umieszczony w środku zaproszenia tekst, pomaga we wprowadzaniu danych osób zaproszonych na ceremonię komunijną. Niewygórowana cena i wysoka jakość wykonania to atuty przemawiające za tym szablonem zawiadomienia na komunię. Continue reading „Eleganckie i stylowe zaproszenia dla gości – komunia”

Zakup zaproszeń komunijnych – polski, tani sklep

Szata graficzna opisywanego zawiadomienia na komunię bazuję na odcieniach brązu oraz beżu. Składnik dekoracyjne pochodzenia naturalnego nadają temu zaproszeniu przyjemnej aury. Pierwsza strona zawiadomienia ubogacona jest ozdobami w postaci drewnianego serca z napisem IHS, kokardki z jutowego sznurka, którą na życzenie kupującego możemy zastąpić satynową wstążką.

Zaproszenia dla dziewczynki komunia

Ozdoby wchodzące w skład tego typu zawiadomienia na komunię są stworzone z gustem, dlatego też dodają one bardzo reprezentacyjnego stylu. Wnętrze zawiadomienia zawiera treść, którą można zaadaptować pod poszczególne osoby. Reasumując jest to stylowy, ręcznie robiony szablon zawiadomienia na komunię, który sprawdzi się dobrze jako informacja o uroczystościach kościelnych. Continue reading „Zakup zaproszeń komunijnych – polski, tani sklep”

Szeroki wybór, pięknych zaproszeń komunijnych

Pozycja ta skierowana jest do rodziców, którzy szukają zawiadomień o komunii cechujących się nieskomplikowaną formą oraz skromnymi ozdobami. Prezentowane zawiadomienie w dużej mierze zostało stworzone z wykorzystaniem papieru ozdobnego, który posiada na swojej powierzchni dobrze wyczuwalną pod palcami fakturę.

Zaproszenia dla chłopca

Chrystogram zrobiony złotymi literami na zdystansowanym od głównej części zaproszenia kole, nadaje charakteru i interesującej prezencji temu zawiadomieniu. Materiały, czcionki oraz barwy zostały tak zestawione, żeby całokształt zaproszenia przedstawiał się spójnie. Odpowiednio przygotowana przez nas treść zawiadomienia, doskonale nadaje się do spersonalizowania, przez co oszczędzamy dużo czasu na dopisywaniu danych. Continue reading „Szeroki wybór, pięknych zaproszeń komunijnych”

Pomysłowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii

Szykowne, dwuczęściowe zaproszenie na pierwszą komunię świętą. Część wierzchnia zaproszenia za pomocą kamienia podobnego do cyrkonii, satynowej wstążeczki i precyzyjnie wyciętego symbolu graficznego przedstawia się niezmiernie okazale. Symbol hostii nawiązuje do katolicyzmu oraz pierwszej komunii świętej, toteż wycieliśmy go na kopercie do tego zaproszenia.

Pierwsza komunia

Dzięki przemyślanej kompozycji kolorów oraz symboli, zawiadomienie to jest stylowym rękodziełem, pełniącym funkcje obwieszczenia o zbliżającej się pierwszej komunii dziecka. Decydując się na ten wzór można być pewnym, że to będzie najkorzystniejszy wybór zaproszenia na komunię w tak niskiej cenie. Continue reading „Pomysłowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii”

Różne, ciekawe zaproszenia dla gości na komunię

W tym wzorze zawiadomienia na komunię najważniejszym szczegółem jest skrótowiec IHS. Kieszonka z brązowego papieru oraz zaproszenie z białego papieru to dwa najistotniejsze moduły tego szablonu. Naszym klientom do wyboru oferujemy 4 możliwości kolorystyczne tego modelu zaproszenia na komunię.

Przygotowania do komunii

Brązowy, fakturowany papier to materiał, z którego została stworzona koperta, którą dodatkowo zdecydowaliśmy się przyozdobić motywem wykrojonym laserowo. Korzystne pierwsze wrażenie jakie generuje ten model zaproszenia to następstwo wykorzystania przy jego tworzeniu wysokiej jakości materiałów oraz dużej skrupulatności w czasie jego tworzenia. Continue reading „Różne, ciekawe zaproszenia dla gości na komunię”

Wyjątkowe wzory zaproszeń dla gości z okazji komunii

Stworzyliśmy dla państwa unikalne zaproszenia na komunię w czterech wariantach graficznych oraz dwóch możliwościach kolorystycznych. Standardowo już kolor różowy przeznaczyliśmy dla dziewczynek, z kolei niebieskie zawiadomienia stworzone zostały dla męskiego grona. Strona pierwsza zawiadomienia w kolorze różowym jest obrysowana ramką z kwiatów róży.

Zaproszenie

Opcja zawiadomienia w kolorystyce różowej może być stworzona w dwóch typach: z kielichem liturgicznym lub wzlatującym gołębiem. Barwa błękitna zdominowała zaproszenie opracowane na komunię chłopca. Kupujący mają do wyboru zaproszenie w kolorach błękitnych z monogramem IHS albo z sylwetką modlącego się chłopca. Continue reading „Wyjątkowe wzory zaproszeń dla gości z okazji komunii”

Duży wybór zaproszeń komunijnych – polski sklep

Proponujemy zawiadomienia o komunii w kilku opcjach kolorystycznych i wzorniczych. Zawiadomienia te zrobione są z dobre jakości materiałów, takich jak papier z fakturą oraz satynowa wstążka. Zaproszenie w kolorze różowym dedykowane jest na uroczystość komunijną dziewczyny, z kolei niebieskie na komunię chłopca.

Komunia tanie zaproszenia

Grafika rozlokowana na pierwszej stronie zaproszenia odpowiednio oddaje charakter uroczystości komunii świętej. Wspólnym elementem proponowanych zaproszeń jest symbol winorośli, który obejmuje koło zawierające jeden z czterech symboli do wyboru. Graficznie opisywane zaproszenia różnią się od siebie tym, co wizualizuje centralna część tytułowej strony, czyli może to być postać modlącego się dziecka, wzbijający się w powietrze gołąb, naczynie mszalne z hostią lub akronim IHS. Continue reading „Duży wybór zaproszeń komunijnych – polski sklep”

Pomysłowe zaproszenia dla gości z okazji pierwszej komunii

W naszej ofercie jest to jedno z najatrakcyjnieszych zaproszeń na komunię, a to za sprawą wykorzystania w trakcie jego tworzenia ozdobnego papieru i ciekawych motywów z niego wyciętych. Galowy styl zaproszeniu nadaje repertuar stonowanych barw jakiej użyliśmy do jego wyprodukowania.

Wzory zaproszeń komunia

Jest to dwuczęściowe zawiadomienie, na które składa się koperta w formie kieszonki oraz zaproszenie. Część przedstawiająca spersonalizowaną treść posiada znak naczynia liturgicznego z hostią w barwie brązowej. W trakcie przygotowywania zaproszeń na komunię nie oszczędzamy na materiałach, przez co kupujący dostają towar najlepszej jakości. Continue reading „Pomysłowe zaproszenia dla gości z okazji pierwszej komunii”