Niezwykłe podziękowania dla gości

W czasie wesela świętuje się radość pary młodej. W trakcie uroczystości młodzi dziękują także swoim rodzicom. Nowym, acz niezwykle sympatycznym zwyczajem stają się też podziękowania dla przybyłych gości weselnych – również te słowne i te, które przewidują wręczanie drobnych podarków na zakończenie uroczystości. Podziękowania dla gości na ślub to prosty, ale równocześnie wyjątkowy sposób na okazanie wdzięczności oraz sprawienie ogromnej radości wszystkim przybyłym na uroczystości weselne. Personalizowane podziękowanie dla gości w formie drewnianych magnesów zostaną w pamięci na długo, zawsze wywołując przychylne emocje.

Proponowane przez nas podziękowania dla gości to trwałe gadżety wykonane z drewna, na które jesteśmy w stanie nanieść dowolny tekst. Podana cena obejmuje gotowy do przekazania magnes i dekoracyjną kopertę (do wyboru trzy kolory: różowy, szary lub też niebieski) – serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

wesele

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Podziękowania dla gości weselnych

Zawsze staramy się by nasz ślub był wyjątkowy, niesamowity i pełen wrażeń, dlatego właśnie fotografia ślubna  powinna być także mądrze wybrana. Selekcje często prowadzimy już na długo przed własnym ślubem, oglądając zdjęcia znajomych i słuchając ich relacji ze współpracy z poszczególnymi fotografami.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Powinniśmy pamiętać, że fotograf na wesele powinien poza oczywiście perfekcyjnymi umiejętnościami technicznymi posiadać wyczucie chwili i oczywiście delikatność, która pozwoli mu nie narzucać się z obiektywem tylko po prostu „łapać” poszczególne chwile bez naszego większego udziału. Właśnie taki fotograf na wesele jest dla nas najcenniejszy, bo wówczas fotografia ślubna ma tę słynną klasę.  Continue reading „Podziękowania dla gości weselnych”