Polski sklep z podziękowaniami dla gości z okazji komunii

Pierwsza Komunia Święta to szczególny dzień w życiu każdego dziecka, warto by był do perfekcji dopracowany. Podziękowania na komunię, które przygotowaliśmy zezwolą wyodrębnić wdzięczność rodziców względem przybyłych gości. Postawiliśmy na motyw gołębicy bądź też serduszka oraz możliwość personalizacji, co pasuje do charakteru uroczystości i akcentuje jej wyjątkowość.

Wzory podziękowań dla gości

Co znacznie więcej, oferowane przez nas podziękowania mają w sobie magnes, to naturalnie dzięki czemu sprawdzą się również jako drewniana pamiątka, jak oraz spełnią praktyczną funkcję. Continue reading „Polski sklep z podziękowaniami dla gości z okazji komunii”

Podziękowania dla gości z okazji komunii

Każde dziecko pragnie, by jego Pierwsza Komunia była dniem udanym, unikatowym i pełnym miłych wspomnień. W trakcie uroczystości należałoby pamiętać nie tylko o gwieździe tego dnia, ale również o przybywających gościach. Pragną Państwo podziękować rodzinie oraz znajomym za przybycie na uroczystość? Personalizowane, drewniane podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu to gustowny, unikalny oraz miły sposób.

Takie podziękowanie dla gości to imponujący sposób na zademonstrowanie, jak są dla nas ważni – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to unikalny, przydatny i równocześnie prosty upominek, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy przybyłych gości. Do każdego magnesu dodajemy kopertę dostępną w trzech odcieniach do wyboru – szarym, różowym oraz niebieskim.

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl