Komunia w stylu retro – piękne zaproszenia dla gości

Niezwykle skromne oraz pełne uroku zawiadomienia na komunię dziewczynki albo chłopca. Do stworzenia opisywanego w tekście zawiadomienia na komunię, użyto między innymi zdobionego, matowego papieru. W zależności czy do pierwszej komunii świętej idzie dziewczynka lub chłopiec, model tego zawiadomienia będzie się nieco różnił.

Różne zaproszenia na komunię

Dominująca różowa kolorystyka oraz sylwetka modlącej się dziewczynki, to charakterystyczne cechy szablonu zawiadomienia na komunię dziecka płci żeńskiej. Wzór na komunię chłopca to przede wszystkim kolorystyka błękitna, oraz wycięta sylwetka klęczącego chłopca w środkowej części zaproszenia. Continue reading „Komunia w stylu retro – piękne zaproszenia dla gości”

Polski sklep z podziękowaniami dla gości z okazji komunii

Pierwsza Komunia Święta to szczególny dzień w życiu każdego dziecka, warto by był do perfekcji dopracowany. Podziękowania na komunię, które przygotowaliśmy zezwolą wyodrębnić wdzięczność rodziców względem przybyłych gości. Postawiliśmy na motyw gołębicy bądź też serduszka oraz możliwość personalizacji, co pasuje do charakteru uroczystości i akcentuje jej wyjątkowość.

Wzory podziękowań dla gości

Co znacznie więcej, oferowane przez nas podziękowania mają w sobie magnes, to naturalnie dzięki czemu sprawdzą się również jako drewniana pamiątka, jak oraz spełnią praktyczną funkcję. Continue reading „Polski sklep z podziękowaniami dla gości z okazji komunii”