Bogata oferta zaproszeń dla gości – boho i retro wzory

Ładne zaproszenia na chrzciny to perfekcyjny sposób na podkreślenie wagi tej niezwykłej uroczystości. Na rynku dostępnych jest dużo atrakcyjnych propozycji, ale najbardziej atrakcyjne są te ręcznie wykonane. Charakteryzują się unikatowością oraz wyjątkowością, dokumentnie tak, jak nadzwyczajna jest uroczystość oraz dziecko, którego ona dotyczy.

Personalizowane zaproszenia

Zaproszenia na chrzest robimy z wysokiej jakości papieru, który dodatkowo wpływa na ich pozytywny odbiór. Konsument ma okazję wybierać spośród 5 motywów, a ozdoba w postaci wianuszka bukietów rozrzewni każdego zaproszonego gościa. Continue reading „Bogata oferta zaproszeń dla gości – boho i retro wzory”

Zaproszenia dla gości na różne okazję – tanie i ładne

Zjawiskowe zaproszenia na chrzciny są w zasięgu Twoich rąk! Proponujemy zaproszenia na chrzest zgodne z najnowszymi trendami. Zaproszenia są personalizowane, a w następstwie tego gotowe do przekazania gościom.

Pomysłowe zaproszenia dla gości

Zaproszenia wykonane są z najwyższej jakości materiału, zawsze ręcznie. Niesamowity rezultat jest możliwy dzięki połączeniu motywów dekoracyjnych z wysokiej jakości papierem. Dziecięce stópki to najlepszy motyw, jaki można byłoby sobie wyobrazić, a wybór koloru wstążki zgodnie z płcią dopełnia całości. Continue reading „Zaproszenia dla gości na różne okazję – tanie i ładne”