Pomysłowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii

Szykowne, dwuczęściowe zaproszenie na pierwszą komunię świętą. Część wierzchnia zaproszenia za pomocą kamienia podobnego do cyrkonii, satynowej wstążeczki i precyzyjnie wyciętego symbolu graficznego przedstawia się niezmiernie okazale. Symbol hostii nawiązuje do katolicyzmu oraz pierwszej komunii świętej, toteż wycieliśmy go na kopercie do tego zaproszenia.

Pierwsza komunia

Dzięki przemyślanej kompozycji kolorów oraz symboli, zawiadomienie to jest stylowym rękodziełem, pełniącym funkcje obwieszczenia o zbliżającej się pierwszej komunii dziecka. Decydując się na ten wzór można być pewnym, że to będzie najkorzystniejszy wybór zaproszenia na komunię w tak niskiej cenie. Continue reading „Pomysłowe i tanie zaproszenia dla gości z okazji komunii”

Różne, ciekawe zaproszenia dla gości na komunię

W tym wzorze zawiadomienia na komunię najważniejszym szczegółem jest skrótowiec IHS. Kieszonka z brązowego papieru oraz zaproszenie z białego papieru to dwa najistotniejsze moduły tego szablonu. Naszym klientom do wyboru oferujemy 4 możliwości kolorystyczne tego modelu zaproszenia na komunię.

Przygotowania do komunii

Brązowy, fakturowany papier to materiał, z którego została stworzona koperta, którą dodatkowo zdecydowaliśmy się przyozdobić motywem wykrojonym laserowo. Korzystne pierwsze wrażenie jakie generuje ten model zaproszenia to następstwo wykorzystania przy jego tworzeniu wysokiej jakości materiałów oraz dużej skrupulatności w czasie jego tworzenia. Continue reading „Różne, ciekawe zaproszenia dla gości na komunię”